• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Jepet me Qira apartament 1+1 prane “Kopshti Zoologjik”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2, i organizuar në një ambient ndenje së bashku me kuzhinën, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne me të gjitha kushtet e nevojshme.
Ndodhet në katin e II-të të një pallati të mirëadministruar, me ashensor.V-katësh.
Orientimi nga jugu e bën një apartament te ngrohte me shumë dritë.
Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, dhe eshte shume prane liqenit artificial dhe kopshtit Botanik.
Cmimi 350 euro/muaj pa perfshire taksat

ID : PRO2921
Adresa: Kopshti Zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
330 € / Muaj
ID: PRO4043 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2

Jepet apartament 3+1 me verandë tek kopshti Zoologjik

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
1,000 € / Muaj
ID: PRO3188 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2

Apartament 3+1 me qira te Liqeni, Rr.”Kosovarëve”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
800 € / Muaj
ID: PRO341 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2