• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 102 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 102 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 93000 euro

ID : PRO4014
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:93,000 €
Area: 102 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1

Similar Properties

One bedroom apartment for sale in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
52,000 €
ID: PRO4061 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 47 m2

Two bedroom apartment for sale in Don Bosko area

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 104 m2

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
113,000 €
ID: PRO3988 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 103 m2