• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 3
  • 400 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira ambjent komercal ne “Don Bosko”.

Zyra ka nje siperfaqe totale prej 400 m2.

Ambienit ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi shume cilesor, ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes.


Jepet bosh dhe eshte I organizuar ne nje ambient open space dhe tre tualete

Ka orientim nga perendimi

Eshte nje mundesi ideale call center, pasi eshte nje zone shume e populluar dhe e investuar.

Cmimi 2000 euro/muaj

ID : PRO3997
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 400 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 3
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per zyra me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4200 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Ambient per zyra me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4101 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Jepet me qera 2+1+2 per zyra ne Don Bosko

Tirana, Don Bosko
750 € / Muaj
ID: PRO3969 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2