• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 3
  • 400 m2
  • Floor: 1

Jepet me qira ambjent komercal ne “Don Bosko”.

Zyra ka nje siperfaqe totale prej 400 m2.

Ambienit ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi shume cilesor, ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes.


Jepet bosh dhe eshte I organizuar ne nje ambient open space dhe tre tualete

Ka orientim nga perendimi

Eshte nje mundesi ideale call center, pasi eshte nje zone shume e populluar dhe e investuar.

Cmimi 2000 euro/muaj

ID : PRO3997
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:2,000 €
Area: 400 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 3
Floor: 1