• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 45 m2
  • Kati: 6

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri
Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore, ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues, pa ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45 m2, te organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi me krevat matrimonial dhe nje tualet.
Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha orendite e duhura per nje jetese sa me komode.

Cmimi 30000 leke /muaj.

ID : PRO3979
Adresa: Pallatet Agimi
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi Bajram Curri
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 45 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera ne "Rugen e Elbasanit"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
350 € / Muaj
ID: PRO3285 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
300 € / Muaj
ID: PRO2224 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevard " Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
750 € / Muaj
ID: PRO2215 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2