• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 45 m2
  • Floor: 6

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri
Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore, ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues, pa ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45 m2, te organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi me krevat matrimonial dhe nje tualet.
Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha orendite e duhura per nje jetese sa me komode.

Cmimi 30000 leke /muaj.

ID : PRO3979
Address: Pallatet Agimi
City: Tirana
Zone: Bulevardi Bajram Curri
Price:250 €
Area: 45 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 6

Similar Properties

1 bedroom apartment for rent near ETC Gallery

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
350 € / month
ID: PRO3285 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 91 m2

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
300 € / month
ID: PRO2224 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 75 m2

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevard " Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
750 € / month
ID: PRO2215 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 120 m2