• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 3100 m2

Tokë në shitje në autostraden “Tirane-Durres”

Shitet tokë me sipërfaqe 3100 m2 dhe ndodhet shumë pranë “ Kompleksit Eiffel”
Toka mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi, duke patur favor vendin në të cilën ndodhet toka, në një rrugë tepër të kërkuar.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone industrial mjaft e zhvilluar.
Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 125 euro/m2
Cmimi total 387.0500 euro

ID : PRO3975
Adresa: Prane Kompleksit Eiffel
Qyteti: Tirana
Zona: Autostrada Tirane-Durres
Cmimi:387,500 €
Sipërfaqja: 3100 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Shitet Tokë në autostradën Tiranë- Durrës, në Vorë.

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
436,050 €
ID: PRO3177 Sipërfaqja: 5130 m2

Shitet truall 6400m2. Prane Autostrades Tirane-Durres rruge dytesore

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
650,000 €
ID: PRO1796 Sipërfaqja: 6400 m2

Tokë në shitje në autostradën Tiranë-Durrës

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
195,000 €
ID: PRO110 Sipërfaqja: 1500 m2