• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 1

Jepet me qera ambjent 2+1+2 me siperfaqe 120m2 per zyra, klinika, call center dhe aktivitete te ndryshme.

Ambjenti eshte i organizuar ne nje ambient gatimi, dy ambiente te tjera qe mund te shfrytezohen sipas kerkesave dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 1 ne nje pallat te ri 10 katesh. Ndodhet prane kompleksit "Vizion Plus" dhe ka pamje nga rruga kryesore.

Gjithashtu jepet dhe me qera per jetese, dhe mobilimi behet gjithashtu sipas deshires se klienti.

Cmimi i qiras eshte 750 euro.

ID : PRO3969
Adresa: don bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per zyra me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4200 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Ambient per zyra me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4101 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Ambient komercial me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
2,000 € / Muaj
ID: PRO3997 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2