• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 120 m2
  • Floor: 1

Jepet me qera ambjent 2+1+2 me siperfaqe 120m2 per zyra, klinika, call center dhe aktivitete te ndryshme.

Ambjenti eshte i organizuar ne nje ambient gatimi, dy ambiente te tjera qe mund te shfrytezohen sipas kerkesave dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 1 ne nje pallat te ri 10 katesh. Ndodhet prane kompleksit "Vizion Plus" dhe ka pamje nga rruga kryesore.

Gjithashtu jepet dhe me qera per jetese, dhe mobilimi behet gjithashtu sipas deshires se klienti.

Cmimi i qiras eshte 750 euro.

ID : PRO3969
Address: don bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:750 €
Area: 120 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 1

Similar Properties

Two bedroom apartment for rent in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
550 € / month
ID: PRO4200 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 96 m2

Office for rent in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / month
ID: PRO4101 Baths: 2 Area: 120 m2

Commercial space for rent in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
2,000 € / month
ID: PRO3997 Baths: 3 Area: 400 m2