• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 94 m2
  • Kati: 2

Apartamenti ndodhet në nje kompleks të sapondërtuar ne zonën e “Don Boskos”.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 94 m2 bruto dhe 83.5 m2 neto.
Eshtë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të sapopërfunduar me të gjitha teknologjitë e fundit të realizuara në object.
Eshte I pajisur me certifikatë pronësie.
Orientimi lindje
Çmimi total 100 000 euro

ID : PRO3963
Adresa: Fiori di bosco
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:100,000 €
Sipërfaqja: 94 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
55,000 €
ID: PRO4061 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 102 m2