• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 94 m2
  • Floor: 2

Apartamenti ndodhet në nje kompleks të sapondërtuar ne zonën e “Don Boskos”.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 94 m2 bruto dhe 83.5 m2 neto.
Eshtë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të sapopërfunduar me të gjitha teknologjitë e fundit të realizuara në object.
Eshte I pajisur me certifikatë pronësie.
Orientimi lindje
Çmimi total 100 000 euro

ID : PRO3963
Address: Fiori di bosco
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:100,000 €
Area: 94 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2

Similar Properties

One bedroom apartment for sale in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
52,000 €
ID: PRO4061 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 47 m2

Two bedroom apartment for sale in Don Bosko area

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 104 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 102 m2