• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 108 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 108 m2 dhe siperfaqe neto 99 m2. Apartamenti eshte I organizuar nga nje koridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me ashensor dhe eshte i investuar kohet e fundit ne menyre bashkekohore, dhe disponon kondicioner ne cdo dhome. Eshte i pajisur me certefikat pronesie.
Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.
Cmimi i shitjes : 68000 euro pak i diskutueshem.

ID : PRO3950
Adresa: Pallatet e Verdha
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:68,000 €
Sipërfaqja: 108 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Garzionere në shitje tek Kthesa e Kamzes prane “Casa Italias”

Tirana, Kthesa e Kamzes
32,000 €
ID: PRO4115 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 39.72 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Kthesa e Kamzes”

Tirana, Kthesa e Kamzes
82,000 €
ID: PRO3943 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Kthesa e Kamzes”

Tirana, Kthesa e Kamzes
85,000 €
ID: PRO3942 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2