• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 99 m2
  • Floor: 2

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 108 m2 dhe siperfaqe neto 99 m2. Apartamenti eshte I organizuar nga nje koridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me ashensor dhe eshte i investuar kohet e fundit ne menyre bashkekohore, dhe disponon kondicioner ne cdo dhome. Eshte i pajisur me certefikat pronesie.
Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.
Cmimi i shitjes : 68000 euro pak i diskutueshem.

ID : PRO3950
Address: Pallatet e Verdha
City: Tirana
Zone: Kthesa e Kamzes
Price:68,000 €
Area: 99 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2