• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 105 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 105 m2 dhe siperfaqe neto 96 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me ashensor dhe I pajisur me certefikat pronesie. Apartamenti eshte I investuar kohet e fundit I pajisur me kondicioner dhe televizor ne cdo dhome.
Shitet I mobiluar me gjitha pajisjet e nevojshme
Cmimi 85000 euro

ID : PRO3942
Adresa: Kthesa e Kamzes
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes, Pallatet e Verdha

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO3950 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Kthesa e Kamzes”

Tirana, Kthesa e Kamzes
82,000 €
ID: PRO3943 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2