• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 105 m2
  • Floor: 2

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 105 m2 dhe siperfaqe neto 96 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me ashensor dhe I pajisur me certefikat pronesie. Apartamenti eshte I investuar kohet e fundit I pajisur me kondicioner dhe televizor ne cdo dhome.
Shitet I mobiluar me gjitha pajisjet e nevojshme
Cmimi 85000 euro

ID : PRO3942
Address: Kthesa e Kamzes
City: Tirana
Zone: Kthesa e Kamzes
Price:85,000 €
Area: 105 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

2 + 1 + 2 apartment for sale in Kthesa e Kamzes, Yellow Palaces

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO3950 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 108 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Kthesa e Kamzes”

Tirana, Kthesa e Kamzes
82,000 €
ID: PRO3943 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 110 m2