• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 85 m2

Arlis Ndertim është i perbere nga godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.
Apartamenti është I organizuar në dy dhoma te medha, por është I kthyer në tre dhoma me hapsire te konsiderueshme, tualet dhe ballkon. Ka një sipërfaqe bruto prej 85 m2 dhe 75 m2, dhe ndodhet në katin e VIII-të. Ambejnti jepet për zyra por edhe për banim.
Cmimi 550 euro/muaj + 40 euro mirmbajtje

ID : PRO3897
Adresa: rruga e kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
450 € / Muaj
ID: PRO4069 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
280 € / Muaj
ID: PRO4065 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2