• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 132 m2

Vila është e organizuar ne dy kate, me sipërfaqe ndertimi 132 m2 dhe siperfaqe trualli 341 m2 . Kati I parë ka sipërfaqe 132 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhina, korridor dhe tualet. Kati I dyte ka tre dhoma gjumi, korridor, tualet dhe dy ballkone. Gjithashtu vila ka dhe nje dhome ne papfingo. Vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Vila ka oborr gjithashtu ka mundësi shfrytëzimi për 2-3 poste parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 200.000

ID : PRO3829
Adresa: kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 132 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Shtëpi private në shitje në “Bathore”

Kamëz, Kamëz
120,000 €
ID: PRO4535 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2

Shitet Shtepi 2-kateshe ne Kamez

Kamëz, Kamëz
120,000 €
ID: PRO3800 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 103 m2

Shitet shtepi private ne "Paskuqan"

Kamëz, Kamëz
60,000 €
ID: PRO3719 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2