• Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • 341 m2

Vila është e organizuar ne dy kate, me sipërfaqe ndertimi 132 m2 dhe siperfaqe trualli 341 m2 . Kati I parë ka sipërfaqe 132 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhina, korridor dhe tualet. Kati I dyte ka tre dhoma gjumi, korridor, tualet dhe dy ballkone. Gjithashtu vila ka dhe nje dhome ne papfingo. Vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Vila ka oborr gjithashtu ka mundësi shfrytëzimi për 2-3 poste parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 200.000

ID : PRO3829
Address: kamez
City: Kamëz
Zone: Kamëz
Price:200,000 €
Area: 341 m2
Bedrooms: 4
Bathrooms: 2

Similar Properties

Shitet Shtepi 2-kateshe ne Kamez

Kamëz, Kamëz
120,000 €
ID: PRO3800 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 103 m2

Private house for sale in Paskuqan.

Kamëz, Kamëz
60,000 €
ID: PRO3719 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 140 m2