• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2

Apartamenti ka një sipërfaqe 65 m2, dhe ndodhet ne katin e III-të të një pallati të ri 2021. Është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkë, një dhomë gjumi, tualet, korridor dhe një ballkon, është I sapomobiluar në mënyrë moderne me te gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Lindje Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO3827
Adresa: 21 dhjetori
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera prane "21 Dhjetorit", tek Hotel Mondial

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
300 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2

Apartament modern me qira 1+1 te "21 Dhjetori"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
450 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament me qira 2+1 mbrapa ‘’Inxhinierisë së Ndërtimit’’.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
330 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2