• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 103 m2

Shtepia është e organizuar ne dy kate, me sipërfaqe ndertimi 103.20 m2 secili kat dhe siperfaqe trualli 309.50 m2 . Kati I parë organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet . Kati I dyte ka te njejtin organizim por eshte gjysem I ndertuar, Shtepia ndodhet shume prane rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 120.000

ID : PRO3800
Adresa: Kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 103 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet vile ne Kamez.

Kamëz, Kamëz
200,000 €
ID: PRO3829 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2

Shitet shtepi private ne "Paskuqan"

Kamëz, Kamëz
60,000 €
ID: PRO3719 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2