• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 103 m2

Shtepia është e organizuar ne dy kate, me sipërfaqe ndertimi 103.20 m2 secili kat dhe siperfaqe trualli 309.50 m2 . Kati I parë organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet . Kati I dyte ka te njejtin organizim por eshte gjysem I ndertuar, Shtepia ndodhet shume prane rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 120.000

ID : PRO3800
Address: Kamez
City: Kamëz
Zone: Kamëz
Price:120,000 €
Area: 103 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1

Similar Properties

Private house for sale in "Bathore"

Kamëz, Kamëz
120,000 €
ID: PRO4535 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 116 m2

Shitet vile ne Kamez.

Kamëz, Kamëz
200,000 €
ID: PRO3829 Rooms: 4 Baths: 2 Area: 132 m2

Private house for sale in Paskuqan.

Kamëz, Kamëz
60,000 €
ID: PRO3719 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 140 m2