• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 120 m2

Vila është e organizuar ne dy kate, me sipërfaqe ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe trualli 350 m2 . Kati I parë ka sipërfaqe 120 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje depo dhe nje tualet . Kati I dyte ka te njejtin organizim por eshte gjysem I ndertuar, nje mundesi mjaft e mire qe ju mund ta ndertoni dhe strukturoni sipas deshires tuaj. Vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Vila ka oborr gjithashtu ka mundësi shfrytëzimi për 2-3 poste parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi I shitjes 145.000

ID : PRO3796
Adresa: rruga Bulevardi Blu
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:145,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Super vilë në shitje në “Kamëz”

Tirana, Kamëz
Kontakto për cmimin
ID: PRO3951 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 209 m2

Shtëpi private në shitje tek ‘’Bulevardi Blu’’ në Kamëz.

Kamëz, Kamëz
130,000 €
ID: PRO3811 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 400 m2

Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz

Kamëz, Kamëz
400,000 €
ID: PRO3797 Dhoma: 9 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 156 m2