• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 120 m2

Vila është e organizuar ne dy kate, me sipërfaqe ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe trualli 350 m2 . Kati I parë ka sipërfaqe 120 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje depo dhe nje tualet . Kati I dyte ka te njejtin organizim por eshte gjysem I ndertuar, nje mundesi mjaft e mire qe ju mund ta ndertoni dhe strukturoni sipas deshires tuaj. Vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Vila ka oborr gjithashtu ka mundësi shfrytëzimi për 2-3 poste parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi I shitjes 145.000

ID : PRO3796
Address: rruga Bulevardi Blu
City: Kamëz
Zone: Kamëz
Price:145,000 €
Area: 120 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1

Similar Properties

Super vilë në shitje në “Kamëz”

Tirana, Kamëz
Contact for price
ID: PRO3951 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 209 m2

Private house for sale at Blue Boulevard in Kamza.

Kamëz, Kamëz
130,000 €
ID: PRO3811 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 400 m2

Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz

Kamëz, Kamëz
400,000 €
ID: PRO3797 Rooms: 9 Baths: 4 Area: 156 m2