• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 3
  • 540 m2

Ne qender jepet me qira ambient komercial. Ambjenti ndodhet ne katin e -1, me fasade te ventiluar. Ka nje siperfaqe prej 540 m2, por mund te jepet edhe ambjenti tjeter qe ka te njejten siperfaqe. Ambjenti ndodhet me nje lokacion fantastik, krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti te krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo profil biznesi. Cmimi 1.500.000 euro Cmimi per qira 8000 euro/muaj

ID : PRO3569
Adresa: Qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:8,000 €
Sipërfaqja: 540 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient tek ''Kullat Binjake'' në qendër të Tiranës.

Tirana, Qender
5,061 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 169 m2

Jepet me qira ambjent komercial ne qendër të Tiranës.

Tirana, Qender
1,400 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2