• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 2+1, ne Rrugën "Haxhi Hysen Dalliu''. Apartament ndodhet tek Ish-stacioni i trenit, me sipërfaqe totale prej 104.7 m2 dhe neto 126 m2. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë gatimi, një dhomë ndenje, dy tualete, korridor, një depo dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e III-të, I ndertuar ne vitin 2001. Apartamenti ka dritë dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 135.000 euro

ID : PRO3126
Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:135,000 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet ose Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
130,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Usluga’’

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
107,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 117 m2

Shitet apartament modern 1+1 ne shitje te "Usluga".

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
75,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2