• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 211 m2
  • Kati: 11

Jepet me qira super apartament ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Ky është një super apartament i punuar me shumë dashuri.

Ka një sipërfaqe prej 211 m2 dhe ndodhet në katin e XI-të të një pallati të ri.

Është I organizuar në sallon, dhomë ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare.

Pozicioni I favorshëm pranë rrugës kryesore e bën që të ketë akses ne zonat kryesore të Tiranës.

Cmimi 850 euro/muaj

ID : PRO3080
Adresa: Prane Delijorgjit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:850 €
Sipërfaqja: 211 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 11
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1+2 me qira pranë 21 Dhjetorit

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
450 € / Muaj
ID: PRO4041 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2

Apartament 2+1 me qera prane “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4003 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Apartament 2+1+2 me qera prane 21 Dhjetorit

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
430 € / Muaj
ID: PRO3921 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2