• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’21 Dhjetori’’.

Apartamenti ndodhet shume pranë qendrës vetëm 10 minuta me këmbë në një lagje shumë të mirë të Tiranës, në Rrugën ‘’Frederik Shiroka’’ në katin e dytë.

Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale me një krevat në madhësi king Size dhe një garderobë të madhe, dhoma tjetër ka dy shtretër tek ku gjithashtu ka edhe një ballkon.

Dhoma e ndenjes ka një kënd, tavolinë dhe karrige, të gjitha elektro-shtëpiaket e deri tek aksesorët e kuzhinës.

Tek të dyja dhomat si dhe në kuzhinë ka sistem ngrohje/ftohje (kondicioner).

Të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë.

Cmimi 500 euro/muaj

ID : PRO3073
Adresa: Frederik Shiroka
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 tek "21 Dhjetori" Rruga “Frosina Plaku”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4157 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 per zyra pranë "21 Dhjetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
400 € / Muaj
ID: PRO4153 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 1+1 me qira pranë 21 Dhjetorit.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
400 € / Muaj
ID: PRO3217 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2