• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 59 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘’Frosina Plaku’’

Apartamenti ndodhet ne katin e II-të të një pallati të ri me ashensor

Ka një sipërfaqe prej 59 m2

Eshtë i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është I rikonstruktuar i gjithi

Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2811
Adresa: Rruga Frosina Plaku
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 59 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Dublex me qira prane “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
800 € / Muaj
ID: PRO4237 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Apartament 2+1 me qera prane "21-Dhjetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
500 € / Muaj
ID: PRO3073 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 tek "21 Dhjetori" Rruga “Frosina Plaku”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4157 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2