• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira ne "Sauk"

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile buzë rrugës kryesore në Sauk.

Vila të ofron mundësi parkimi dhe ambjent rekreacioni.

Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjieje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon me pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit.

Ka një sipërfaqe prej 90 m2.

Eshtë i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO2572
Adresa: Sauk
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3
Google Maps