• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira ne "Sauk"

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile buzë rrugës kryesore në Sauk.

Vila të ofron mundësi parkimi dhe ambjent rekreacioni.

Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjieje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon me pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit.

Ka një sipërfaqe prej 90 m2.

Eshtë i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO2572
Adresa: Sauk
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 3+1+2 me qira prane rrethrrotullimit te Saukut

Tirana, Sauk
500 € / Muaj
ID: PRO4629 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Garsoniere me qera prane Shkolles se Policise, Sauk

Tirana, Sauk
160 € / Muaj
ID: PRO4483 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Policise ne Sauk

Tirana, Sauk
250 € / Muaj
ID: PRO4482 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2