• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 90 m2
  • Floor: 3

Apartament 2+1 me qira ne "Sauk"

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile buzë rrugës kryesore në Sauk.

Vila të ofron mundësi parkimi dhe ambjent rekreacioni.

Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjieje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon me pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit.

Ka një sipërfaqe prej 90 m2.

Eshtë i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO2572
Address: Sauk
City: Tirana
Zone:
Price:300 €
Area: 90 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 3
Google Maps