• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 4

Jepet me i qira apartament 2+1 te Xhamlliku
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, me nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti jepet bosh, eshte perdorur per banim gjithmone.

Cmimi 250 mije leke/muaj.

ID : PRO2436
Adresa: Xhamlliku
Qyteti: Tirana
Zona: Porcelan
Cmimi:200 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira Porcelan

Tirana, Porcelan
400 € / Muaj
ID: PRO6109 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira te “UET”, Porcelan

Tirana, Porcelan
350 € / Muaj
ID: PRO5825 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 1