• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 80 m2
  • Floor: 4

Jepet me i qira apartament 2+1 te Xhamlliku
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, me nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti jepet bosh, eshte perdorur per banim gjithmone.

Cmimi 250 mije leke/muaj.

ID : PRO2436
Address: Xhamlliku
City: Tirana
Zone: Pranë ish-Porcelanit
Price:200 €
Area: 80 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4
Google Maps

Similar Properties

Two bedroom apartment for rent in Xhamlliku

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
350 € / month
ID: PRO3504 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 112 m2