• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 126 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat me te njohura ne Tirane

Ka nje siperfaqe prej 126 m2 dhe ndodhet ne katin e III-të

Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te madh te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone dhe dy poste parkimi.

Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet me te mira, shume cilesore, moderne dhe shume shije.

Rezidenca ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; kënde lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie

Në rezidencë ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten, aftësinë e qendrave arsimore dhe shëndetësore, shërbime sigurie dhe mirmbajteje duke i shtuar vlerë cilësisë së jetës dhe investimit tuaj.

Cmimi 1300 euro/muaj

ID : PRO2365
Adresa: Long Hill
Qyteti: Tirana
Zona: Long hill
Cmimi:1,300 €
Sipërfaqja: 126 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2