• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 8

Jepet me qera apartament i mobiluar me gusto dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rrugen "Nikolla Tupe". Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2, organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje dhome ngrenie, gatim me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone.
Ndodhet në katin e VIII të një ndërtese të re.
Çmimi 800 euro / muaj.

ID : PRO2341
Adresa: Nikolla Tupe
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Jepet me qera hapesire komerciale per zyre ne "ish-Bllok" ne Blv. "Deshmoret e Kombit"

Tirana, Bllok
1,300 € / Muaj
ID: PRO3981 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

Apartament 3+1 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
600 € / Muaj
ID: PRO3978 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament me qira 2+1 ne Bllok

Tirana, Bllok
700 € / Muaj
ID: PRO1319 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2