• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 160 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 160 m2 (neto) në rrugën “Don Bosko” . Apartamenti është I mobiluar vetëm në zonën e gatimit, me të gjitha orenditë e nevojshme, ndërsa ambjenti e ndenjes dhe 3 dhoma gumi, 2 tualete , korridor dhe 1 ballkon janë lënë të pamobiluara. Apartamenti është I ri.
Ndodhet ne katin e dytë të një vile të re 4-katëshe.
Sipas dëshires së klientit apartamenti me 3 dhoma gjumi mobilohet , por do ketë një cmim tjetër.

Çmimi: 350 euro/muaj

ID : PRO2125
Adresa: prane restorant gjeli
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I IV-rt I një vile 4-katëshe në ‘’Don Bosko’’.

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO3425 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qira kati I II-të I një vile 4-katëshe në ‘’Don Bosko’’.

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO3417 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 150 m2