• Dhoma gjumi: 8
  • Tualet: 8
  • 700 m2

Jepet vile me qera ne Don Bosko, siperfaqe totale 700 m2.
Ndodhet buze rruges kryesore, dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Vila perbehet nga 4 kate , ku secili prej tyre eshte 180 m2.

Ne katin e pare ka dy apartament 1+1
Ne katin e dyte ka 4 garzoniere
Ne katin e trete ka nje apartament 3+1
Ne katin e katert ka 2 apartament 1+1

Vila ka nje hapesire te blloshme dhe ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te aksesueshme.

ID : PRO6020
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:5,000 €
Sipërfaqja: 700 m2
Dhoma gjumi: 8
Tualet: 8

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I IV-rt I një vile 4-katëshe në ‘’Don Bosko’’.

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO3425 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2 Kati: 4

Jepet me qira kati I II-të I një vile 4-katëshe në ‘’Don Bosko’’.

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO3417 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 150 m2 Kati: 2

Jepet me qira kati I 3-të I një vile në Rr. “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
250 € / Muaj
ID: PRO2707 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 3