• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 310 m2
  • Kati: 6

Jepet me qira apartament duplex super luks.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri shume prane Pazarit te Ri, ne nje nga zonat me te frenkuetuara dhe te bukura te qytetit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 310 m2 te organizuar ne duplex me verande, dy tualete, living room open space, dhome gatimi dhe ngrenie te ndara dhe dy dhoma gjumi.
Apartamenti eshte I gjithi I mobiluar me shume shije dhe klas ne cdo detaj, me dru natyral dhe I personalizuar.
Apartamenti eshte i gjithi me fasade xhami triple, mbrojtje termike dhe thyerje te kendit te drites.
Sistemi elektrik eshte inverter, te gjitha spotet led me sistem kursimi AA+, ngrohja me sistem inverter.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem alarmi per uje dhe zjarr.
Objekti survejohet me kamera 24 ore me infra dhe roje ne subjekt.

Brenda cmimit eshte i perfshire nje post parkimi.

Cmimi 1750 euro/muaj

ID : PRO2066
Adresa: Beqir Luga
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Pazarit të Ri
Cmimi:1,750 €
Sipërfaqja: 310 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në ‘’Rrugën Tefta Tashko Koco’’

Tirana, Prane Pazarit të Ri
400 € / Muaj
ID: PRO3523 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Pazari i Ri".

Tirana, Pranë Pazarit të Ri
450 € / Muaj
ID: PRO2400 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2