• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 tek Shallvaret.

Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Shallvaret.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje pallat ekzistues, i rikonstruktuar i gjithi.

Apartamenti ka nje siperfaqe ka 74 m2, te organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate hipotekore.

Cmimi 80.000 euro.

ID : PRO1845
Adresa: Shallvaret
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:80,000 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
90,600 €
ID: PRO4036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75.5 m2