• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • 74 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 2+1 tek Shallvaret.

Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Shallvaret.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje pallat ekzistues, i rikonstruktuar i gjithi.

Apartamenti ka nje siperfaqe ka 74 m2, te organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate hipotekore.

Cmimi 80.000 euro.

ID : PRO1845
Address: Shallvaret
City: Tirana
Zone: Shallvaret
Price:80,000 €
Area: 74 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Floor: 4

Similar Properties

Apartament 1+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
90,600 €
ID: PRO4036 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 75.5 m2