• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 155 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Shitet apartament me nje siperfaqe 176.49 m2 te perfshire sebashku me siperfaqet e jashteme, ku 155.06m2 jane vetem siperfaqe e brendeshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje super te madhe me vetrata xhami nga tavani deri ne dysheme, ne forme harkore. Vetratat e xhamit mundesojne drite nga te gjitha anet e ambientit, gjithashtu ka dhe dy dhoma gjumi dy tualete ku njeri nga tualetet eshte mbi 30m2 dhe dy ballkone. Apartamenti mund te strukturohet dhe te ktheht ne 3 +1 dhoma gjumi, sipas mundesise. Apartamenti ka nje orientim nga te gjitha anet. Cmimi 550 euro/m2. Cmimi 97350 euro/totali.

ID : PRO1808
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:97,350 €
Sipërfaqja: 155 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament me cmim okazion për shitje 3+1 pranë KMY-se ‘’Yzberisht’’.

Tirana, Yzberisht
110,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Yzberisht''.

Tirana, Yzberisht
56,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Yzberisht''

Tirana, Yzberisht
41,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2