• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 300 m2

Shitet toke pran Vilave Amerikane. Trualli ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe eshte e paisur me certifikat pronesije. Toka eshte e pershtatshme per nje vile komode jo shume large rruges kryesore. Ndodhet ne nje kompleks vilash larg zhurmes dhe ajrit te ndotur.
Cmimi 300 euro/m2
Cmimi total 90000 euro

ID : PRO1758
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:90,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në autostraden “Tirane-Durres”

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
387,500 €
Sipërfaqja: 3100 m2

Toke ne shitje ne “Mangull” pranë “Eqous Resort”

Tirana, Mangull
202,500 €
Sipërfaqja: 4500 m2

Truall ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
200,000 €
Sipërfaqja: 940 m2