• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 300 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira vile 3-kateshe prane vilave Amerikane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe gjurma e viles eshte 100m2. Ne katine pare te viles eshte organizuar nje nje ambient te madhe ndenje me oxhak dhe nje ambjent te ndare ku ndodhet guzhina dhe nje tualet. Ne katin e dyte jane tre dhoma gjumi nje ballkon dhe nje tualet. Ne katin e fundit ndodhet nje dhome e madhe mundesi studio ose palester dhe nje verand rreth 70 m2 ku ka leje ndertimi per nje shtepize prej druri. Ka mundesi garazhdi per dy makina ne pjesen e bodrumit. Vila eshte me sistem ngrohje chiller dhe jepet e mobiluar. Ambjenti I jashtem eshte I gjelberuar dhe me peme decorative.

Cmimi 2200 euro

ID : PRO1757
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Tre Vellezerit Kondi
Cmimi:2,200 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Vilë me qira te Rr. “Tre vëllezërit Kondi”

Tirana, Rruga Tre Vellezerit Kondi
1,500 € / Muaj
ID: PRO139 Dhoma: 6 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 500 m2 Kati: 3