• Dhoma gjumi: 10
  • Tualet: 5
  • 500 m2
  • Kati: 1

Jepet me qera vile 3-kateshe pranë “Pazarit Të Ri”

Vila ndodhet në qendër te Tiranës, në rrugën “Tefta Tashko Koco” në një zonë mjaft të populluar e cila të ofron të gjitha facilitetet e duhura.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 300 m2, dhe 170 m2 oborr rreth e përqark vilës të mbjellë me pemë të ndryshme. Është e gjitha e pajisur me sistem ngrohje ftohje si dhe me panele diellore.
Vila është e organizuar në tre kate me nga 130 m2 secili.
Kati i -1: Garazh për makine, depo si dhe dy ambjente.
Kati përdhe : Është I organizuar në një holl të madh, ambjent gatimi, korridor, tualet I dhe verandë.
Kati I parë: Ka 3 dhoma, një ballkon të mbyllur me vetratë, ty tualete me dritë natyrale dhe ballkon
Kati i dytë: Ka 3 dhoma, dy ballkone të mëdha dhe dy tualete me dritë natyrale.
Gjithashtu mund të shfytëzohet tarraca e cila ka pamje në bulevardin e Tiranës.
Cmimi 2000 euro/muaj.
Vila mund të përdoret për zyra, kopësht ose për banim sipas kërkesës.

ID : PRO1682
Adresa: Rruga Tefta Tashko Koco
Qyteti: Tirana
Zona: Pazari i Ri
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 500 m2
Dhoma gjumi: 10
Tualet: 5
Kati: 1
Google Maps