• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 250 m2

Jepet me qera Vile ne Selitë të re.
Jepet me qira Vile në një nga zonat më të pëlqyera të Tiranës në Selitë të re.
Trualli ku ndodhet vila ka një sip. 320 m2 ndersa gjurma e vilës ka një sipërfaqe prej 100 m2.
Ndërtimi ka nje sip. total 250 m2.
Vila eshte 2.5 kate.
Në katin përdhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të vecantë, një tualet kurse lart tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një garazh të përfshire.
Mund të perdoret dhe per biznese të ndryshme ose shoqiata.

Cmimi: 2000 euro/muaj

ID : PRO1669
Adresa: Selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 250 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati i I-rë i një vile në "Selitë"

Tirana, Selite
750 € / Muaj
ID: PRO3985 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 150 m2

Vilë me qira në bllokun e vilave Selitë

Tirana, Selite
1,500 € / Muaj
ID: PRO599 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 500 m2

Jepet me qira kati I IV- rt I një vile në’’Selitë’’.

Tirana, Selite
400 € / Muaj
ID: PRO3830 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2