• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 7

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën “Lidhja e Prizrenit”, prane hotel “Carlsberg, dhe gardës së Republikës së Shqipërisë.
Apartamenti është 80 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjeje me këndin e kuzhinës një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon ku është I vendosur dhe një mini kuzhinë. Ky apartament ndodhet në katin e VII- të një pallati të ri, I pajisur me ashensor, I mobiluar ne mënyrë cilësore me të gjitha pajisjet e duhura, ka dy kondicionerë, lavastovilje etj.
Cmimi 450 euro/muaj.

ID : PRO1622
Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Gardes
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Garda e Republikes se Shqiperise”

Tirana, Prane Gardes
1,000 € / Muaj
ID: PRO4059 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2

Super apartament 3+1+2 me qira tek ‘’Garda’’

Tirana, Prane Gardes
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO3701 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 174 m2

Jepet apartament 3+1 me qera pranë "Gardes se Republikes" Tirane.

Tirana, Prane Gardes
600 € / Muaj
ID: PRO1662 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2