• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 me qira tek “Garda e Republikës së Shqipërisë”

Sipërfaqja e apartamentit eshte 100 m2

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon

Apartamenti ofrohet i pajisur plotësisht me çdo pajisje dhe mobilje të nevojshme; cilësi të lartë dhe stil modern.

Është e pajisur me sistemin Daikin të ngrohjes dhe ftohjes

Ndodhet ne nje ndertim te ri te pajisur me ashensor, administrim dhe siguri të lartë me sistem kamerash.

Ofrohet nje post parkimi

Zona ju siguron komoditetin e nevojshëm.

Cmimi 1100 euro/muaj

ID : PRO5980
Adresa: Garda e Republikes se Shqiperise
Qyteti: Tirana
Zona: Garda
Cmimi:1,100 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Garda e Republikes se Shqiperise”

Tirana, Garda
1,000 € / Muaj
ID: PRO4059 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2 Kati: 6

Super apartament 3+1+2 me qira tek ‘’Garda’’

Tirana, Garda
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO3701 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 193 m2 Kati: 8

Apartament me qira 3+1 pranë Gardës

Tirana, Garda
1,500 € / Muaj
ID: PRO703 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2 Kati: 4