• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 5

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, shume prane qendres, ne fillim te rruges se Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri 8 katesh me dy ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme rreth 130 m2 dhe perbehet nga nje sallon i madh dhe nje guzhine , dy dhoma gjumi, dy tualete, dy koridore dhe nje ballkon.
Apartamenti ka mjaft drite natyrale te bollshme. Jepet me qera me gjithe garazhdin ne nentoke.
Cmimi 700 euro.

ID : PRO1613
Adresa: prane postes qendrore
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

Tirana,
700 € / Muaj
ID: PRO2328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO1859 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1743 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2