• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 137 m2
  • Kati: 5

Jepet me qera apartament 3+1 me qera ne rrugen ”Brigada e VIII” prane “Sky Towe r” ne zonen e “Ish Bllokut”, Tirane.

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 137m2 në rrugën Brigada VIII ne Ish Bllok.
Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe modern me të gjitha orenditë e nevojshme.
Me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.
Apartament indodhet në katin e V-te të një ndërtimi të ri .
Orientimi: Lindje- Veri -Perendim
Çmimi 800 euro/muaj.

ID : PRO1566
Adresa: zona e ish bllokut
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. Brigada VIII
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 137 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament me qera 2+1 ne Rrugen " Pjeter Bogdani", Ish Blloku.

Tirana, Rr. Brigada VIII
600 € / Muaj
ID: PRO1504 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2