• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 4

Jepet apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges ”Don Bosko” prane “Ring Center”, Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 90 m2 në rrugën ” Don Bosko” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 4-ët të një ndërtimi të ri 8 katesh , me 2 ashensore.

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO1562
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5993 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9