• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 128 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament 3+1 me qera ne rrugen ”Don Bosko” prane “Ring Center”, Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 128 m2 në rrugën ” Don Bosko” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 3 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një ndërtimi të r 10 katesh , me 1 ashensor.
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me gaz, 2 me korent ), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla kondicioner.
Dhoma e gjumit 2: 2 krevate teke, dollap, 1 komodinë.
1 Ballkon me shume drite
Tualeti : Kabine dushi, lavaman pasqyre, wc, lavatrice .
Drejtimi: Lindje
Çmimi 600 euro/muaj

ID : PRO1558
Adresa: Rruga Don Bosko, prane Zogut te Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2